PASLAUGOS

PASLAUGOS

ELEKTRIKAS KAUNE


Sklandžiai ir efektyviai veikianti elektros sistema užtikrina saugų, patogų, ramų gyvenimą. Be tokios sistemos sunkiai išverstų bet kuris šiuolaikiniame pasaulyje gyvenantis žmogus. Norint, kad elektros įrenginiai ir sistemos veiktų be trukdžių, reikalinga nuolatinė, kruopšti, daug atsakomybės reikalaujanti priežiūra. Netaisyklingai sujungti laidai ar kiti blogai įrengti prietaisai gali sukelti nemažai finansinių nuostolių ar net pavojų žmonių sveikatai. Dėl šios priežasties, svarbu su elektra susijusius darbus patikėti savo srities profesionalams. Elektrikas Kaune - specialistas, kuris kokybiškai pasirūpins, kad kiekvienas elektrinis prietaisas Jūsų namuose veiktų tinkamai.

Elektriko paslaugos Kaune

  • Elektros skydinių montavimas. Skydinėje laikomi įvairūs elektros įrenginiai. Taip pat čia galima rasti komutavimo ir apsaugos aparatus, elektros matavimo prietaisus. Pagrindinė tokios vietos bei joje esančiį ?renginiį paskirtis - paskirstyti elektrą vartotojams. Į skydinę gali įeiti tik elektrotechninis personalas, kuris turi pakankamai žinių, įgūdžių spręsti su elektra susijusias problemas ar atlikti patikrinimą. Be skydinės sunkiai įsivaizduojamas efektyvus elektros tiekimas, todėl profesionalaus elektriko paslaugos Kaune ar kitame mieste čia - labai naudingos ir svarbios.
  • Vidaus ir lauko apšvietimas. Šviesus ir patogus gyvenimas - bene kiekvieno žmogaus poreikis. Norint, kad šis poreikis būtų visiškai išpildytas, reikalingas kokybiškas vidaus bei lauko apšvietimas. Elektrikas geba profesionaliai sumontuoti tokį apšvietimą, kuris veikia nepriekaištingai, leidžia jaustis saugiai net atokioje gatvėje. Be to, didelis dėmesys skiriamas laiptinių, koridorių apšvietimui, kuriam rekomenduojama įrengti automatinį elektroninio apšvietimo valdymą.
  • Vidaus ir lauko instaliacijos darbai. Kiekvienai instaliacijai nutiesti reikalingas nepriekaištingas tikslumas bei kruopštumas. Elektriko darbas reikalauja išskirtinį dėmesį skirti vietai, kurioje tiesiama instaliacija, būdui, kuriuo ji instaliuojama. Atsižvelgiama į tai, jog kartais instaliacijas reikia pakeisti. Dėl šios priežasties tiek paslėptoji, kuri yra statybinių konstrukcijų kanaluose, tiek atviroji instaliacija, montuojama loveliuose ar grindjuostėse, tiesiamos atsižvelgiant į nustatytus reikalavimus bei su paliekama pakeitimo galimybe.
  • Elektrinio šildymo įrengimas. Laikui bėgant, kyla pastatų energinio efektyvumo reikalavimai. Todėl daugeliui, norinčių šilto, komfortabilaus gyvenimo, mažesnių energijos suvartojimo kaštų, atsiranda poreikis turėti šildomas grindis ar kitas elektrinio šildymo sistemas. Pačiam įsirengti tokius įrengimus yra gana sunku bei reikalauja daug laiko, todėl savo darbo sritį išmanantis elektrikas - puikus sprendimas šioje situacijoje. Taip pat elektrinio šildymo kabeliai gali būti efektyviai naudojami norint pašildyti vandentiekio vamzdynuose esantį rezervuarą, tokiu būdų apsaugant jį nuo užšalimo, ar netoli lauko esančius laiptus, kurie žiemos metu da?nai pasidengia ledu.

Elektrikas Kaune suteiks aukštos kokybės elektros skydinių montavimo, vidaus, lauko apšvietimo, elektrinio šildymo įrengimo, instaliacijų tiesimo bei kitas paslaugas. Negaiškite brangaus laiko, nerizikuokite artimūjų bei savo sveikata. Naujausios bei pažangiausios sistemos - Jūsų gyvenimo gerovei.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai