PASLAUGOS

PASLAUGOS

APSAUGOS IR GAISRO APTIKIMO SISTEMOS


Kiekvienas norime gyventi saugiuose namuose, dirbti patikimai apsaugotose darbo vietose bei nuolatos jaustis užtikrintai. Sukurti šį saugumo jausmą padeda aukštos kokybės apsaugos ir gaisro aptikimo sistemos. Tokie įrenginiai laiku aptinka gyvenamųjų namų arba kitos paskirties pastatų aplinkos trukdžius, todėl leidžia užkirsti kelią įvairiems nemalonumams, pavyzdžiui, turto vagystėms arba suniokojimui. Su šiomis sistemomis apsaugomi ne tik skirtingo tipo pastatai, bet ir teritorijų kiemai, todėl užtikrinamas įvairiapusiškas saugumas.

Dėmesys – lauko apsaugos sistemoms

Pastato teritorija – pirmoji vieta, į kurią patenka nepageidaujami asmenys. Dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, kad apsaugai skirtos sistemos būtų įmontuotos jau namo kieme. Kuo anksčiau sistemų pagalba yra užfiksuojamas pažeidėjas, tuo greičiau informacija perduodama saugos tarnyboms. Vis dėlto, saugos tarnybos atvyksta po keleto minučių, o vagims šis laikas gali būti labai vertingas. Norint vagį pagauti kuo skubiau bei išvengti galimos žalos, verta jam kelią užkirsti kuo greičiau. Todėl rekomenduojama lauko apsaugai skirtas sistemas montuoti ant saugomos teritorijos išorinės ribos.

Patikima apsauga nuo ugnies

Priešingai nei vagystės, gaisrai kyla rečiau, tačiau padaroma žala dažniausiai yra didesnė, skausmingesnė. Todėl sistemų, kurios aptinka gaisrą, nauda neabejotina. Su tokio tipo įrenginiais galima efektyviai apsisaugoti ne tik nuo turtinių nuostolių, bet ir nuo artimų žmonių sužeidimų. Žinoma, tiesiogiai šie prietaisai negali visiškai sustabdyti jau įsiplieskusios didžiulės ugnies, tačiau apie jos atsiradimą praneša greitai bei patikimai. Šiuolaikiniai prietaisai sugeba ne tik priimti iš jutiklių sklindančią informaciją, bet ir atlikti svarbiausius gaisro gesinimo mazgų bei evakuacinių sistemų valdymo veiksmus.

Modernūs sprendimai

Dažnai įvykus nelaimei, susidūrus su gaisro pavojumi arba vagių įsibrovimu esame toliau nuo įvykio vietos. Pasitelkus šiuolaikinius sprendimus, nesunku įvairias sistemas valdyti nuotoliniu būdu. Toks būdas padeda sutaupyti energijos, leidžia operatyviai reaguoti į susidariusias pavojingas situacijas bei gedimus. Skirtingos sistemos gali būti valdomos pagal įvairius parametrus, pavyzdžiui, stebint vaizdo kameras. Tai leidžia sutaupyti nemažai laiko, tinkamu metu užkirsti kelią atsiradusioms problemoms.

Mūsų profesionalų komanda siūlo pasirūpinti savo namų ar kito pastato saugumu ir turtu. Rekomenduojame dėmesį skirti ne tik apsaugos, gaisro aptikimo sistemų montavimui, bet ir teritorijų kiemų apsaugos įrenginiams, kurie gali padėti sustabdyti įsibrovėlius jiems nespėjus patekti į pastato vidų.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai