PASLAUGOS

PASLAUGOS

AUDIO IR VIDEO SISTEMŲ MONTAVIMAS IR DERINIMAS


Nuolat ausis pasiekiantis garsas bei akis džiuginantis vaizdas padeda suvokti aplinkinį pasaulį, sėkmingai bendrauti su artimais žmonėmis, džiaugtis patogiu gyvenimu. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę tiek vaizdą, tiek garsą panaudoti įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, namų kino zonoms ar kitokioms sistemoms. Audio ir video sistemų montavimas ir derinimas, atliekamas savo srities specialistų, gali padėti sukurti patogų, modernų gyvenimą.

GAMYKLINĖS AUDIO SISTEMOS

Bene kiekvienas mėgsta švarų bei aiškų garsą, kuris sklinda iš audio kolonėlių. Naudojantis aukštos kokybės kolonėlėmis malonu klausyti mėgstamos muzikos ar radijo. Vis dėlto, dažnai daugelis susiduria su įvairiais garso trukdžiais ar neefektyviu kolonėlių veikimu. Norint to išvengti, reikalingas kruopštus šių prietaisų derinimas, montavimas. Gamyklose pagamintos sistemos pasižymi aukšta kokybe bei funkcionalumu. Tačiau tokias sistemas tinkamai sumontuoti, suderinti gali tik patyrę specialistai, kurių įdirbis atsiperka klausantis malonių garsų.

NAMŲ KINO ZONOS

Grįžus namo po varginančios darbo dienos arba norint ramiai praleisti savaitgalį, visuomet malonu pasinaudoti modernios namų kino sistemos teikiamais privalumais. Tokios sistemos montavimas bei derinimas reikalauja daug atsakomybės, nes netinkamai įrengta kino zona sukelia neigiamas emocijas ir neleidžia atsipalaiduoti žiūrint mėgstamus filmus ar serialus. Vykdydami tokių sistemų montavimą, profesionalūs specialistai atsižvelgia į visus svarbiausius aspektus bei detales, pavyzdžiui, kambario, įrenginių dydį, garsiakalbius, stiprintuvą, kolonėles ir kt. Taip pat didelis dėmesys yra skiriamas tinkamiems interjero sprendimams, nuo kurių, bent iš dalies, gali priklausyti garso ir vaizdo kokybė.

VAIZDO SISTEMOS

Kokybiškai įrengtos vaizdo sistemos pritaikomos įvairiose srityse: tiek namų kino zonoje, tiek video apsaugoje. Pastaroji dažnai naudojama norint kontroliuoti gamybines, verslo patalpas, apsaugoti namus, sodybas ar kitas priežiūros reikalaujančias erdves. Funkcionali video apsaugos sistema leidžia matyti rūpimas patalpas būnant toli nuo jų, o profesionalus tokių įrenginių montavimas apsaugo nuo ne laiku atsiradusių trukdžių.

UNIVERSALŪS DISTANCINIAI PULTAI

Audio, video ar kitos sistemos gali būti efektyviai valdomos nuotoliniu būdu. Tam tereikia kokybiško distancinio pultelio bei jo profesionalaus suderinimo. Distancinis valdymas gali būti nesunkiai pritaikomas garažų vartų bei praėjimų valdyme. Todėl tai patogus ir greitas būdas įjungti, išjungti ar kitaip kontroliuoti įvairius prietaisus. Universalūs pultai turi būti tinkamai suprogramuoti ir sumontuoti, dėl šios priežasties įsigijus tokį gaminį verta kreiptis į savo srities specialistus.

Kokybiškas skirtingų sistemų montavimas, derinimas, priežiūra suteikia galimybę mėgautis patogiu ir funkcionaliu prietaisų valdymu. Profesionalūs meistrai pasiruošę pasirūpinti gamyklinių audio, vaizdo sistemų, namų kino zonų, universalių distancinių pultų veikimu bei atsiradusiais gedimais.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai