PASLAUGOS

PASLAUGOS

ELEKTROS DARBAI


Norint, jog elektros instaliacija Jūsų namuose būtų patikima bei saugi, reikėtų pasirūpinti, kad visi laidai būtų sujungti taip, jog neatsikabintų, nebūtų pernelyg įsitempę ar nesiremtų į aštrias briaunas. Jų laidumas turėtų atitikti galimai naudojamų prietaisų galią. Patiems namuose galima pasidaryti daug ką – nusidažyti sienas, pasikabinti lentynas ar prijungti buitinę techniką, tačiau vidaus ir lauko elektros darbai, skydinių montavimas, elektrinio šildymo įrengimas, apšvietimo instaliacijos sprendimai yra profesionalaus specialistų įdirbio reikalaujanti veikla.

ELEKTROS INSTALIACIJOS PROJEKTAVIMAS

Kiekvienam namui reikalingas elektros tinklų projektas, kuris ne tik padeda nustatyti reikalingą galingumą, planuoti bei teisingai nuvesti kabelius maitinimui ir valdymui, bet taip pat padeda sutaupyti pinigų. Prieš vedant instaliaciją rekomenduojama tiksliai suplanuoti, kur ir kokie elektriniai prietaisai bus montuojami. Patalpų apšvietimą, televizoriaus bei kompiuterio vietą taip pat geriausia būtų numatyti iš anksto, nes vėliau kažką keisti gali būti gan sudėtinga, o atlikti pokyčiai atrodys neestetiškai.

Patalpų elektros instaliacijos projektavimo metu turi būti laikomasi instrukcijų ir taisyklių, kuriose nurodomi konkretūs atstumai nuo grindų, lubų, langų. Paprastai laidai yra tiesiami prieš atliekant apdailos darbus, prikalant arba specialiais įrankiais darant rėžius betone ar plytų mūre. Laidus paslėpus specialiuose plastikiniuose vamzdžiuose ar metalo kanaluose, šie rėžiai yra užglaistomi bei gražiai paslepiami sienose. Ilgesnėse patalpose rekomenduojama instaliaciją išvedžioti vamzdžiais po grindimis.

SAUGIKLIŲ BLOKO MONTAVIMAS

Kai atliekami elektros darbai, įvedus kabelį į namą, yra montuojamas saugiklių ir valdymo blokas. Tai vidinis įvadas elektrai, į kurį bendru kabeliu atvesta elektra efektyviai paskirstoma visiems vidaus bei lauko įrenginiams. Vieta saugiklių blokui parenkama atsižvelgiant į tai, jog būtų patogu prieiti tiek iš lauko, tiek iš vidaus. Tam puikiai tinka prieangis, prieškambaris, koridorius ar laiptinė. Saugiklių bloko nepatariama įrenginėti drėgnose patalpose, arba ten, kur pavojaus tikimybė yra didesnė, pavyzdžiui, katilinėje, rūsyje ar garaže.

Įprastai saugiklių blokas yra montuojamas specialioje spintoje, kuri yra pritaikyta vidaus patalpoms. Rinkoje yra hermetinių saugiklių dėžučių, kurias galima montuoti lauko sąlygomis, tačiau tokiu atveju nebus patogu jas pasiekti iš vidaus patalpų. Toks blokas labiau tinkamas, jei planuojama elektrinius lauko įrenginius valdyti atskirai.

APŠVIETIMO INSTALIACIJOS

Tinkamai parinkti namų apšveitimo sprendimai leidžia sukurti jaukią atmosferą bet kurioje erdvėje. Apšvietimas įrengiamas kabelį nuvedant nuo vieno apšvietimo taško iki kito, kol baigiama ties paskutiniu tašku. Toks kabelių išvedžiojimas gali būti atliekamas 3 būdais: per prietaisų pajungimo taškus, paskirstymo dėžutes arba jungiklius.

Mes galime Jums padėti įgyvendint įvairias idėjas, įrengiant apšvietimą sienų ar lubų nišose. Šis sprendimas tolygiai paskirsto šviesą reikiamoje erdvėje, sukuria vizualinį komfortą bei pašalina akinimo efektą, kuris atsiranda nuo per daug ryškių objektų. Nišose įrengtas apšvietimas labai sumažina atspindžius, prisideda prie regėjimo komforto ir bendro namų jaukumo kūrimo.

Su elektra susiję darbai yra vieni svarbiausių visoje namo statyboje. Neteisingai atlikta instaliacija gali sukelti daugybę problemų ir nelaimingų atsitikimų. Tinkamai veikiančią, saugią instaliaciją Jūsų namuose gali įrengti tik profesionalūs elektrikai, todėl patiems imtis instaliacijos įrengimo ar atnaujinimo darbų nederėtų, nes be specifinių žinių bei tinkamos apsaugos galima padaryti daugiau žalos savo turtui ir sveikatai.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai