PASLAUGOS

PASLAUGOS

PASIKALBĖJIMO SISTEMŲ MONTAVIMAS


Susipažinkite su mūsų siūloma paslauga – IP domofonų, IP telefonspynių ir kitų pasikalbėjimo sistemų montavimas bei projektavimas privačiuose namuose arba komercinėse patalpose. Tai įrenginiai, kurie neišėjus iš namų leidžia pamatyti, kas atėjo į svečius, pasikalbėti su jais ir net atidaryti svečiams vartelius ar duris. Be to, įdiegtas sistemas galima valdyti nuotoliniu būdu. Originalus pasikalbėjimo sistemų dizainas bei korpuso spalvų įvairovė leis surasti tinkamą kiekvienam ir lengvai priderinti prie Jūsų namo interjero bei eksterjero.

Savo namuose visi norime jaustis saugiai. Užtikrinti Jūsų namų saugumą padeda ne tik šarvuotos durys, signalizacijų montavimas, bet taip pat ir įeinančiųjų į gyvenamąją namą kontrolė. Pasikalbėjimo sistemos kuria buitinį komfortą, patikimai saugo Jūsų privatumą. Šiuolaikinės skaitmeninės vaizdo telefonspynės bei domofonai atlieka apsauginę funkciją. Sistemos, turinčios vidinius telefoninius komunikatorius, gali perduoti skambutį į Jūsų asmeninį mobilųjį telefoną ir leisti pabendrauti su svečiu, reikalui esant, atverti jam Jūsų namus saugančius vartelius ar duris. Tai labai patogu, kai pas Jus kas nors ateina, o Jūsų namuose nėra. Šių prietaisų pagalba Jūs greitai sužinosite apie atvykusius draugus bei suskubsite sugrįžti namo.

PASIKALBĖJIMO SISTEMOS - APSAUGA NUO VAGIŲ

Sukurdami durų, vartelių atidarymo komfortą žmonėms, gyvenantiems name, nenorėdami to vagims įduodame paprastą instrumentą, kuris vos vieno mygtuko paspaudimu leidžia greitai sužinoti arba tiesiog pasitikrinti, ar šeimininkai yra namuose. Jei kažkas atsiliepia į iškvietimo skambutį, vadinasi, namie yra žmonių, jei ne – būstas tuščias. Ši situacija gali būti labai lengvai ištaisoma.

Vaizdo telefonspynės gali padėti Jums sudaryti iliuziją, kad visada esate savo namuose. Turint tokį įrenginį pirmi iškvietimo signalai perduodami į Jūsų namų ragelį ar monitorių. Tačiau, jei namuose niekas neatsiliepia, tuomet GSM modulis iškvietimo skambutį per maksimaliai trumpą laiką persiunčia į asmeninį šeimininko mobilųjį telefoną. Neatsiliepus vienu mobiliuoju telefonu, iškvietimo signalas gali būti peradresuojamas į kitą. Tuomet belieka savo telefone nuspausti atsiliepimo mygtuką, sužinoti, kas pas Jus atėjo ir atsiprašyti, jog teks truputį palaukti kol galėsite atidaryti namų duris ar vartelius. Žinoma, jų atidaryti Jums nereikės, nes vagis tikrai nelauks kol jį kažkas pastebės. Juk kas galėtų bandyti apvogti namus, kuriuose tuo metu yra šeimininkai?

Šiuo metu IP telefonspynės, IP domofonai yra vieni iš labiausiai pageidaujamų sistemų. Pasikalbėjimo sistemos su vaizdu bei garso signalu yra bene svarbiausias ir efektyviausias elementas, ribojantis nesankcionuotą ar nepageidaujamą prieigą, užtikrinantis bet kurios patalpos saugumą.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai