PASLAUGOS

PASLAUGOS

RANKŲ DARBO AUDIO KOLONĖLIŲ GAMYBA


Garso kolonėlės kokybiškai atkuria muziką bei įvairius garso efektus iš Jūsų kompiuterio, televizoriaus ar išmaniojo telefono. Jas galima jungti prie bet kokios rūšies įrenginių. Estetiškai malonus rankomis pagamintų audio kolonėlių dizainas suteiks aplinkai originalumo ir užpildys erdvę švariais, aiškiai girdimais mėgiamos muzikos garsais.

Klausantis muzikos ar stebint kino filmą su puikiu garso takeliu, norisi, kad viskas būtų tobula. Prastos kolonėlės ir garsas kaip iš po žemių neretai sugadina visą vakaro romantiką, todėl būtina pasirūpinti kokybiškomis kolonėlėmis namams. Be to, šiuolaikinės kolonėlių korpusų apdirbimo galimybės leidžia sukurti išskirtinį, individualų dizainą, kuris galėtų puikiai derėti prie Jūsų namų interjero.

Mūsų įmonė užsiima rankų darbo audio kolonėlių gamyba, garsiakalbių surinkimu – nuo dizaino iki visiškai baigto, supakuoto ir paruošto siųsti daikto. Išskirtinį dėmesį skiriame formai, dizainui, skambesiui. Kolonėlės korpusas gaminamas iš natūralios faneruotės, kurios paviršius yra dažomas pasirinktomis spalvomis. Taip pat gali būti naudojami MDF plokštės karkasai. Kiekvienos gaminamos kolonėlės dizainas, garsiakalbiai parenkami atsižvelgiant į konkrečios patalpos parametrus.

AUKŠTOS KOKYBĖS GARSAS

Siekiant kuo geresnės garso kokybės, reikalingi kokybiški filtrai, kurie užtikrina, kad visi dažniai būtų tinkamai atkuriami. Be filtrų pasiekti gražų skambesį yra neįmanoma. Kolonėlėms skirtų filtrų gamyba – tai viena iš paslaugų, kurią siūlome savo klientams. Mūsų gaminami filtrai suderina skirtingų garsiakalbių jautrumus, suvienodina garso lygį tam, kad vienas garsiakalbis negrotų garsiau už kitą ir t.t. Visa tai – geresniam garsui, malonesniam Jūsų mėgstamos muzikos klausymuisi.

Svarstant kaip, kokiu atstumu bei kokie garsiakalbiai turėtų būti dedami, naudojama speciali programinė bei aparatinė įranga. Skambesys didžiąja dalimi priklauso nuo kolonėlės korpuso medžiagos, naudojamų laidų ir jungčių kokybės.

UNIKALUS KOLONĖLIŲ DIZAINAS

Kokybiškas meistrų rankų darbas leidžia sukurti išskirtinį, Jūsų individualius poreikius atitinkantį garso kolonėlių dizainą, kuris puikiai derėtų bet kurioje patalpoje. Patalpos akustiką lemia daugybė faktorių: jos aukštis, forma, lubų rūšis, dominuojantis interjeras, pavyzdžiui, stiklinis ar su daug minkštų elementų (kilimų, užuolaidų). Todėl gaminant audio kolonėles, garsiakalbiai yra parenkami atsižvelgiant į konkrečios patalpos parametrus.

Kuriant naują modelį yra taikomi įvairūs technologiniai ir dizaino sprendimai. Nors gaminamos pačių įvairiausių formų kolonėlės, garso kokybei jų forma didelės įtakos neturi. Didesnę reikšmę įgyja šių įrenginių tūris, kuriam įtakos turi garsiakalbio pasirinkimas. Norint išgauti kokybišką garsą tam tikro dydžio patalpose, parenkamos ir atitinkamo dydžio kolonėlės. Jei pageidaujate, kad garsas sklistų, o technikos nesimatytų, garso aparatūra gali būti montuojama į sienas ar lubas. Tuomet pastebimos tik garsiakalbio grotelės, kurias esant poreikiui, galima paslėpti uždažant.

Rankų darbo kolonėlės pasižymi išskirtiniu dizainu, derančiu prie bendro patalpos interjero ir leidžia pasiekti aukštos kokybės garso skambesį Jūsų numatytoje erdvėje.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai