PASLAUGOS

PASLAUGOS

VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMŲ MONTAVIMAS


Pagrindiniai stebėjimui skirtų sistemų elementai yra vaizdą fiksuojančios kameros. Tai pasirinkto stebėti ar saugoti objekto vaizdo šaltinis. Tinkamai pasirinkta, profesionaliai sumontuota kamera užtikrina aukštos kokybės vaizdą. Gerą stebimos teritorijos matomumą garantuoja kokybiškai atliktas vaizdo stebėjimo sistemų montavimas. Turėdami vaizdų įrašymo įrenginį savo namuose galėsite reikiamu momentu pamatyti, kas vyko pasirinktoje stebėjimo zonoje, kai buvote išvykę ar paprasčiausiai miegojote. Šiuolaikinių technologijų pagalba įrašus galėsite peržiūrėti būdami bet kurioje pasaulio vietoje, Jums patogiu laiku.

Šiuo metu, vaizdui stebėti skirtos sistemos yra bene sparčiausiai techniškai progresuojanti apsaugos priemonių sritis. Jei anksčiau tai buvo tik pagalbinė, pasyvi turto apsaugos sistema, nuo šiol ji tampa aktyvia Jūsų turto apsaugojimo priemone, kuri ne tik padeda saugoti turtą, bet ir prireikus pateikia nenuginčijamus įrodymus, kuriais remdamiesi teisėsaugos pareigūnai gali nesunkiai rasti nusikaltėlius. Modernaus dizaino kameros užtikrins Jūsų turto saugumą bei kontrolę.

Pagrindiniai stebėjimo sistemos komponentai:

  • Vaizdo kameros;
  • Vaizdo registravimo/įrašymo įrenginiai;
  • Filmuojamos medžiagos atkūrimo monitoriai.

Kartu su šiais pagrindiniais elementais yra naudojamos įvairios pagalbinės priemonės, užtikrinančios sklandų sistemos darbą bei filmuojamų vaizdų kokybę. Tai objektyvai, infraraudonųjų spindulių prožektoriai, lauko korpusai, įrangos maitinimo šaltiniai, keitikliai, jungtys ir t.t.

VAIZDO KAMERŲ MONTAVIMAS

Norint gauti ryškų vaizdą, įsigyti aukštos kokybės stebėjimo kamerą nepakanka. Didelę reikšmę jos veikimo efektyvumui turi profesionaliai atliktas montavimas. Įrengiant kameras labai svarbu atkreipti dėmesį į stebimos teritorijos plotą, apšvietimą, temperatūros pokyčius, technogeninės kilmės trukdžius bei kitus destabilizuojančius veiksnius.

Montuojant vaizdui stebėti skirtas sistemas labai svarbu koks saugomos teritorijos plotas bus stebimas. Tai gali būti pastatas, kontrolinė juosta, stogas, fasadas, holas, koridorius, kabinetas ir pan. Siekiant išgauti didesnį ryškumą ir vaizdą be jokių iškraipymų, skirtingoms teritorijoms, priklausomai nuo jų dydžio parametrų, yra taikomi skirtingi stebėjimo sistemų montavimo sprendimai.

Šviesos šaltiniai gali būti natūralūs arba dirbtiniai. Natūralus šviesos šaltinis yra saulė, jos skleidžiamos šviesos intensyvumas svyruoja priklausomai nuo paros laiko. Tad jei intensyvumas mažas, per atkūrimo monitorių matomas vaizdas gali įgauti raudoną atspalvį, o jei didelis – mėlyną. Tamsiuoju paros metu didžioji dalis kamerų persijungia į nespalvoto filmavimo režimą. Tuo tarpu dirbtiniai šviesos šaltiniai turi skirtingą intensyvumą, todėl norint tinkamai pasirinkti dirbtinės šviesos šaltinį reikėtų jį derinti su kamera. Dirbtinę šviesą naudoti tikslinga tada, kai natūralių šviesos šaltinių nėra.

Taisyklingai įrengiant kameras, šviesos šaltinis neturėtų patekti į objektyvą. Stebėjimui naudojamas sistemas rekomenduojama montuoti aukščiau nuo žemės ir nukreipti į tą pusę, kurią apšviečia šviesos šaltinis, bet jokiu būdu ne tiesiai į jį. Be to, naudinga įrengti pagrindę kamerą dubliuojančią kamerą arba pridengti pagrindinę kamerą apsauginiu filtru.

Siekiant, jog net ir lauke kamera veiktų gerai, reikėtų taisyklingai parinkti apsauginį šilumos gaubtą. Vienas nuo kito gaubtai skiriasi savo dizainu bei apsauga nuo rasojimo, automatine šildymo sistema, kurios galingumas gali svyruoti nuo 10 iki 40 W. Šios savybės užtikrina sklandų kameros veikimą lauke ir aiškų vaizdą net esant ekstremaliai temperatūrai nuo -35°C iki +50°C.

Renkantis stebėjimo kamerą, specialistai pirmenybę teikia aukštai vaizdo kokybei, modelio dizainui ir minimaliam kameros funkcijų rinkiniui. Vis dėlto tinkamas kameros pasirinkimas neišsprendžia visų problemų. Reikėtų nepamiršti, jog nekokybiškas įrengimas gali panaikinti visus konkretaus modelio privalumus. Kad viskas veiktų taip, kaip turėtų, Jums reikalingas profesionalus stebėjimo sistemų montavimas ir įrenginių priežiūra.

Rekvizitai

UAB Bika

Įmonės k. 133500284

PVM mokėtojo k. LT100008490119

Direktorius Tadas Bikinas

+37065912388

Adresas: M. Daukšos 37-3, Kaunas LT-44282

E-paštas: tbikinas@gmail.com

 

© UAB Bika 2018

Meniu

Pradžia

Apie

Paslaugos

Kontaktai